středa, listopad 22, 2017
image
Penzion Olešnice Návrat do starých časů. Přijeďte si odpočinout do chalupy, kde na vás promluví vaši předci. Zrekonstruovali jsme pro Vás starou chalupu. Naším cílem je, abyste na chvíli zapomněli na každodenní stres a shon a vrátili se do doby vonící dřevem a ručním řemeslem. Read the Full Story

Penzion

Penzion Olešnice

image

Návrat do starých časů. Přijeďte si odpočinout do chalupy, kde na vás promluví vaši předci. Zrekonstruovali jsme pro Vás starou chalupu.

Naším cílem je, abyste na chvíli zapomněli na každodenní stres a shon a vrátili se do doby vonící dřevem a ručním řemeslem.

Zařídili jsme pro Vás, Vaše rodiny a firmy Penzion Olešnici "NOVÝ PENZION VE STARÉM KABÁTĚ", který se nachází v obci Zlatá Olešnice ležící na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš. Ale nebojte, uprostřed starého nábytku a lyží na Vás budou číhat LCD televize, wifi připojení na internet, myčka na nádobí a jiné výdobytky naší doby.

A co víc, budete - li mít chuť na krkonošské kyselo nebo sejkory, připravíme Vám je. Zlatá Olešnice a její okolí v sobě skrývá mnoho ručních řemesel.

K snídani u nás podáváme Maškův chléb, čerstvé mléko od Vedralů, domácí sýry a jogurty od Vrkoslavů nebo třeba uzeniny od Tomáše.

Jsme tady pro Vás, pro Vás a Vaše firmy, pro Váš pasivní i aktivní odpočinek.

Chcete se podívat s přáteli na oblíbený film nebo fotbalový zápas nebo jste pro své kolegy z práce připravili prezentaci? Bude pro Vás připraven videoprojektor.

Chcete se odreagovat při sportu? Pronajmeme pro Vás místní sokolovnu nebo se Vám bude věnovat náš zkušený trenér. Venku prší?

Půjčte si hry nebo si přečtěte nějaký časopis. Romantické ubytování v nově rekonstruovaném penzionu Olešnice nabízí krásné zážitky po celý rok.

Kontakt

mobil: +420 777 072 734
mail: info@penzion-hory.cz

Zlatá Olešnice 37
468 47 Zlatá Olešnice

Celoroční ceny

Základní ceník 400 Kč osoba/noc 

Slevy
možné individuální slevy dle počtu osob
ĆÍST DÁL ...

Poloha penzionu

mapa umístění penzionu

GPS poloha: 50°42'22.79”N 15°21'2.58”E

Google mapa

Kontakt Penzion Olešnice

Zlatá Olešnice 37
468 47 Zlatá Olešnice

...

mobil: +420 777 072 734
mail: info@penzion-hory.cz